Apie mus

Parfumart atstovauja naujos kartos parfumeriją, kuri remiasi giliomis tradicijomis ir istorija. Kurdami kvepalus bei namų kvapus bendradarbiaujame su Ispanijoje pirmaujančiais kvapų namais, todėl savo produkcijoje naudojame tik aukščiausios kokybės ingredientus. Aromatų gamyba paremta šiuolaikinėmis technologijomis ir didele mūsų komandos patirtimi, kuriant išskirtines kvepalų kompozicijas.
Pas mus galite atrasti išskirtinius, dar niekur nepatirtus, kvapus ir išsirinkti sau tinkantį aromatą iš daugiau nei 200 skirtingų kvepalų. Turtingos parfumerijos kompozicijos turi savo istoriją, kuri atskleidžia kiekvieną aromatą nata po natos. Kvepalų formulės įkūnija prabangius ir selektyvius kvapus. Išskirtinės kvapų kompozicijos svaigina, o aromatas ant jūsų kūno išlieka ilgai.
Parfumart įmonės veikloje atsispindi du svarbiausi mums principai: produkcijos ir aptarnavimo kokybė. Platindami ir kurdami kvepalus bei namų kvapus didžiausią dėmesį skiriame prekių kokybei, dėl šios priežasties kvapus gaminame tik iš aukščiausios kokybės žaliavų. Mums labai svarbus greitas ir patikimas klientų aptarnavimas, siekiame kurti ilgalaikį, pozityviais potyriais paremtą, ryšį.
Dėkojame mūsų klientams, kurie renkasi Parfumart kvapus dėl jų kokybės, plataus asortimento, ilgaamžiškumo ir, žinoma, prieinamos kainos.