12 būdų, kaip geriausiai panaudoti mėgstamą kvapą

12 būdų, kaip geriausiai panaudoti mėgstamą kvapą
1. Jei prieš eidami miegoti ant savo pagalvės papuršksite mėgstamus raminančius kvapus, greičiau užmigsite ir geriau išsimiegosite.
2. Galite papurkšti vizitines korteles su mėgstamu kvapu ir taip perduoti kvapnią žinią. Kadangi nežinote, kas jį gaus, skonio, geriau rinkitės neutralų kvapą (pvz., Sumedėjusį).
3. Jei baigsis mėgstami kvepalai, nenusiminkite. Supilkite likučius į neutralų kūno losjoną. Aromatas jus džiugins ir toliau - tik dabar naujos kokybės.
4. Jei norite naudoti kelis kvepalus tuo pačiu metu, taip sukurdami unikalų aromatų derinį, tuomet turėtumėte pradėti nuo sunkiausių ir ryškiausių. Tada tepkite lengvesnius kvapus. Dėl to gausite neįprastą daugiasluoksnį traukinį.
5. Jei odą papurškėte blogu kvapu (arba bandymas sukurti unikalų kvapų derinį nepavyko), lengviausia jį pašalinti makiažo valymo servetėlėmis. Muilas ir vanduo gali to nepajėgti.
6. Jei turite sausų ar pažeistų plaukų, nepurškite kvepalų tiesiai ant jų, nes kvepaluose yra alkoholio. Tai tik dar labiau pablogins problemą. Geriau purkšti kvepalus ant šukų ir tada sušukuoti plaukus. Jie išlaikys savo struktūrą ir įgis malonų aromatą.
7. Jei mėgstate patekti į kvapų debesį (tai yra, purkšti kvepalus ore ir sūkurį krentančiais kvepalų lašais), darykite tai švariais, šiek tiek drėgnais plaukais. Kvapas tarnaus ilgiau.
8. Jei kvepalus purkšite pulsuojančiose vietose, prieš purkšdami juos patepkite vazelinu. Kvepalai džiugins ilgesniu garsu.
9. Purškite kvepalus iškart po dušo. Ant drėgnos odos jis geriau atsiveria ir ilgiau išlieka. Be to, tai padės išlaikyti drabužių spalvą ir papuošalų ryškumą nuo žalingo alkoholio poveikio.
10. Kvepianti žvakė tinka drabužiams aromatizuoti. Norėdami tai padaryti, įdėkite jį į spintelę su daiktais. Geriausiai tinka gaivaus kvapo žvakės. Jis taip greitai nenuobodžiaus, o drabužius pripildys gaivos. Vėliau kvapas, sklindantis iš daiktų, tiesiog prilygs jūsų kvepalams.
11. Tuščią kvepalų buteliuką ar purkštuvą galima įdėti į dėžutę su šalikais. Jie įgis lengvą aromatą, kurį visada galima sustiprinti kvepalais.
12. Nelaikykite buteliukų vonios kambaryje, ten, kur stipri šviesa ir didelė drėgmė, arba staigiai pakinta temperatūra. Kvapas greitai pablogės.
Jei turite didelę kolekciją ir norite ją naudoti ilgą laiką, pasirūpinkite saugojimu tamsioje, sausoje vietoje - geriausia specialioje spintelėje, kur nepatenka saulės spinduliai. Galima laikyti šaldytuve, skystis ilgai išlaikys savo aromatą.
Dabar jūs žinote, kaip išnaudoti vieną kvepalų buteliuką!